Briti TV

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
vahur24
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vahur24 »

joonas kirjutas:
tigekala kirjutas:3,7m hinnakirjas pole. On 2,4m - 38 500 rubla...
Sellel suprali kodulehel on, aga ei saa aru, mis kuumaksetest nad räägivad - kas annavad järelmaksuga või rendivad vms? Ma arvan, et 3,7m jaemüügihind 204750 rubla (ca 92000 eek) on lõplik hind, mitte nagu tabeli päises tuuakse, et kuumakse :? Selle summa eest peab ikka päris tõsine fanaatik olema ;)
See ei ole kuutasu vaid ostusumma kuus.
Kasutaja avatar
nisuunn
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 02:00, 10 Dets 2006

Postitus Postitas nisuunn »

Kuulge, ICE voi kes, seda briti teemat legaalselt vaatab. Kas selles sky paketis on ka riigitelevisioon ehk BBC1-4 on ka sees, voi tulevad need yksnes 2d pealt? Ette tänades
Kasutaja avatar
danel111
Entusiast
Postitusi: 122
Liitunud: 03:00, 23 Juul 2005

Postitus Postitas danel111 »

nisuunn kirjutas:Kuulge, ICE voi kes, seda briti teemat legaalselt vaatab. Kas selles sky paketis on ka riigitelevisioon ehk BBC1-4 on ka sees, voi tulevad need yksnes 2d pealt? Ette tänades
Teoreetiliselt ITV 1 Central tuleb 2A lõunakiirelt, aga ülejäänud ITV-d ja BBC-d on 2D peal ja siin suure panniga püütavad, ju ICE kommenteerib lähemalt.
Kasutaja avatar
ttt
Entusiast
Postitusi: 163
Liitunud: 03:00, 29 Aug 2005

Postitus Postitas ttt »

...
Viimati muutis ttt, 02:01, 28 Dets 2012, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nisuunn
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 02:00, 10 Dets 2006

Postitus Postitas nisuunn »

Tänud vastuste eest!

Nuhkiisin lyngsatis seda asja veel ja tõepoolest briti riigi või isegi no terrestrial ei tule kuidagi muult kui astra2d, mis meile ikka puudus.

Vahepeal tekkis jube huvi ja soov britti vaadata siin ja oleks isegi valmis ostma suurt panni, kuid tulemus jääb alati jube kahtlaseks, sest 2d ei peaks no ikka mitte kuidagi siia tulema. Ise olen Türi lähistel, seega kesk-eestis. Teine probleem, millest lugesin mingist foorumist aasta tagasi, on see, et ilmselgelt võib uuem satelliit st see, mis 2d välja vahetab muutuda muu euroopa jaoks veelgi kitsamaks. St kogu võim jäheb Briti saartele ja muu Euroopa (Prantsusmaa ja Saksamaa) pühkigu suu puhtaks. Seega, need kes ltäna siin Eestis midagi kinni pyyavad - on vägagi kõvad mehed. Homme muidugi olud teised.

Tänud ikkagi
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3314
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005

Postitus Postitas Scott »

nisuunn kirjutas:
... Teine probleem, millest lugesin mingist foorumist aasta tagasi, on see, et ilmselgelt võib uuem satelliit st see, mis 2d välja vahetab muutuda muu euroopa jaoks veelgi kitsamaks. St kogu võim jäheb Briti saartele ja muu Euroopa (Prantsusmaa ja Saksamaa) pühkigu suu puhtaks. ...
Sama juttu rääkis DrDish aasta tagasi ka Astra1 positsiooni uute satelliitide kohta. Osade transpondrite footprint tulevat üsna Saksa-Austria-S´veitsi-riigipiiri kujuline, seega RTL ja PRO7 ei peagi krüptimist kasutama hakkama.
Vasta

Mine “Üldfoorum”