Heade FTA kanalite ring hakkab vaikselt kokku tõmbuma

Kui teate huvitavaid kanaleid, feede või on teil selleteemalisi küsimusi, siis siin on see koht
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Heade FTA kanalite ring hakkab vaikselt kokku tõmbuma

PostitusPostitas Energizer » 12:59, 10 Mär 2007

Tere!!!

Kuna olen itaalia muusika austaja siis HotBirdi peal saan lahtiselt vaadata hetkel kahte kanalit (MusicBox it. ja radio Italia TV). Nüüd tuleb välja et Musicbox it läheb esimesest aprillist Sky Italia paketti ja jääb mulle ainult üks kanal. Kurb, kas pole?!?

Muidugi saatsin musicbox.italiasse ühe meilli, kus palusin lihtsalt väikeset selgitust, miks nad seda teevad. Sisuliselt tähendab see ju seda et klientide ring ju väheneb. Musicboxi kanalid on üles ehitatud sedasi et kanalit toidavad televaatajad kes videoklippide tellimise, veebipoest videopleierisse klippe alla laadimisega kanali kinni plekivad. Kui asi läheb koodi alla siis see tähendab minu meelest seda et vaatajate ja seetõttu ka "sponsorite" ring väheneb...

Kasutaja avatar
kakkerdis
Entusiast
Postitusi: 209
Liitunud: 03:00, 04 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas kakkerdis » 00:01, 11 Mär 2007

nu vaata, sina ei telli ja sinu naaber ka ja pappi nad ei saa aga igasugused maksud on vaja maksta, ja miski eesti peale nad otseses mõttes peeretavad.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 16:07, 11 Mär 2007

nu nad võivad ju peeretada, põhimõtteliselt ma telliks kui nad oma kanaleid siin ametlikult pakuksid.

Kasutaja avatar
jan06
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 14:27, 24 Sept 2003
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas jan06 » 01:58, 12 Mär 2007

Mtv Italia ja Qoob(chillout ,alternative) 12,5 W täitsa koodivaba ja sms dest jm saastast vaba .tuleb ka itaaliakeelset mussi jah,mitte väga vanadele.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kakkerdis
Entusiast
Postitusi: 209
Liitunud: 03:00, 04 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas kakkerdis » 13:31, 12 Mär 2007

Energizer kirjutas:nu nad võivad ju peeretada, põhimõtteliselt ma telliks kui nad oma kanaleid siin ametlikult pakuksid.

kahjuks sinu paarist eegust ei piisa maksude maksmiseks

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 14:00, 13 Mär 2007

kle kakkerdis. oletame et sky italia tuleb siia oma baaspaketiga turule. või mugandatud säästupaketiga turule. 500 EEK kuus ma oleks täitsa nõus selle eest maksma.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14435
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 118 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:25, 13 Mär 2007

Sky Italia täislaks (Mondo+Cinema+Sport+Calcio+nimetu, nn. standardtüüner) maksab 59¤ kuus. Leping tuleb teha 13 kuu peale. "Primafila"d on PPV (pay-per-view) kanalid.

Kasutaja avatar
kakkerdis
Entusiast
Postitusi: 209
Liitunud: 03:00, 04 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas kakkerdis » 15:49, 13 Mär 2007

Energizer kirjutas:kle kakkerdis. oletame et sky italia tuleb siia oma baaspaketiga turule. või mugandatud säästupaketiga turule. 500 EEK kuus ma oleks täitsa nõus selle eest maksma.

sina võtad 500 eegu eest aga autoritasu kysitakse 100x rohkem. kuda sa aru ei saa sellest. kui see nii lihtne kõik oleks , siis säraks kõik tv1000 ka viasati paketis. autoritasu ei arvestata per nase pealt, et 1 klient siin ja siis ainult 1 eest maksavad. võetakse miski % rahvaarvust ja kuda provider suudab myya on tema enda asi, maksma peab ta kindla summa nagu nii. see nagu baaris, sul seal 200 istekohta ja selle eest maksad muusika mängimise eest, see, et sul seal 20 inimest istub ainult, ei koti kedagi

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 18:12, 13 Mär 2007

kakkerdis kirjutas:autoritasu ei arvestata per nase pealt, et 1 klient siin ja siis ainult 1 eest maksavad. võetakse miski % rahvaarvust ja kuda provider suudab myya on tema enda asi, maksma peab ta kindla summa nagu nii. see nagu baaris, sul seal 200 istekohta ja selle eest maksad muusika mängimise eest, see, et sul seal 20 inimest istub ainult, ei koti kedagi
. Ikka inkvisitsioon küll.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 19:11, 13 Mär 2007

jyri403 kirjutas:
kakkerdis kirjutas:autoritasu ei arvestata per nase pealt, et 1 klient siin ja siis ainult 1 eest maksavad. võetakse miski % rahvaarvust ja kuda provider suudab myya on tema enda asi, maksma peab ta kindla summa nagu nii. see nagu baaris, sul seal 200 istekohta ja selle eest maksad muusika mängimise eest, see, et sul seal 20 inimest istub ainult, ei koti kedagi
. Ikka inkvisitsioon küll.


No milleks siis kohe nii järsult??? :wink:
BUSINESS AS USUAL 8)

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 02:37, 14 Mär 2007

tigekala kirjutas:Sky Italia täislaks (Mondo+Cinema+Sport+Calcio+nimetu, nn. standardtüüner) maksab 59¤ kuus. Leping tuleb teha 13 kuu peale. "Primafila"d on PPV (pay-per-view) kanalid.

ma olen sky italia webikal käinud. täislaksu alati tellima ei peagi. saab ka kombineerida Mondo+Cinema, Mondo + Cinema + Sport jne. Variante on erinevaid. Ma arvan et mina näiteks sport ja calcio vastu huvi ei tunnekski :-)

nii et ma arvan et 500-600 on täitsa reaalne kuutasu.
Kahjuks nad ei müü seda väljapoole itaaliat .:-(

kakkerdisele ma ütleks et küsimus pole mitte autoritasus vaid programmi edastamise litsentsiõigustes Kui UEFA näiteks müüb Sky Italiale tele ülekandeõigused ainult Itaalia territooriumile, siis SKY Italia peab sellest kinni pidama,vastasel juhul maksab suured trahvid. Sama kehtib ka sisseostetud filmide kohta. Litsentsiõigused on ostetud ainult Itaalia territooriumil oma klientidele näitamiseks.

Autoritasu maksab programmi tootja. Sky Italia ostab programmi sisse ja transleerib oma renditud transpondritel klientidele laiali.

Meie kohalik turg on lihtsalt Sky Italia jaoks liiga väike. Itaalias elab hinnanguliselt 56 miljonit elanikku, kelle seast nad saavad oma raha teenida ka vaid kümnendiku pealt. Probleem on selles et ega Sky Italia pole ainus tegija seal turul. On ka Mediaset Italia.
Meil on umbes 1,3 miljonit elanikku, kellest maksevõimelised ainult ehk pool miljonit. Liiati on Sky Italiast huvitatuid ka neist võib-olla viiendik. Isegi kui nad praegustel tingimustel tuleksid, kaotaksid nad turuletulekuga liiga palju. Tehniliselt on loomulikult turuletulek lihtne, aga küsimus on litsentsipoliitikas, turvanõuete täitmises (NDS videoguardiga tüünerite müük), kohaliku klienditeeninduse arendamine, eestikeelsete subtiitrite ja või audio kindlustamine jne jne.

Tõenäoliselt peaksid nad meie jaoks ka täiendavalt paar sagedust transpondritelt eraldama.
Ühesõnaga esialgu ei tasu see ära. Võib-olla kaugemas tulevikus kui litsentsipoliitika EL maades ühtlustub. Lihtsalt kahju on sellest,et legaalselt ei saa. Siinkohal ärge tulge mulle kudist rääkima. Ma viitsi sellega jamada.

.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14435
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 118 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 06:31, 14 Mär 2007

Energizer kirjutas:... nii et ma arvan et 500-600 on täitsa reaalne kuutasu.
Seda just oma postitusega silmas pidasingi. Arvatavasti saab lepingulise Mondo paketi selle raha eest kätte küll...
Energizer kirjutas:Lihtsalt kahju on sellest, et legaalselt ei saa.
Kas ikka tasub nii konkreetseid sõnu loopida?
http://www.digicams-uk.com/category41_7.htm
http://www.digitalsales.co.uk/official_cards.htm
Täpselt 1 aasta töötavad kaardid. Ilma lepinguta. Kui hind sobib...Pilt

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 00:22, 15 Mär 2007

teema lõpetuseks!
:) :!: :shock: :!:

Tigekala, tänan viidete eest, aga sellise hinnaga minust klienti küll ei saa. Unustagu ära!!! :D

Kasutaja avatar
kakkerdis
Entusiast
Postitusi: 209
Liitunud: 03:00, 04 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas kakkerdis » 14:01, 15 Mär 2007

to Energizer
Ja mida siis mina kirjutasin??? sa kirjutasid mu teksti yle, muud midagi

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist