kui pistan ntv+ originaal kaarti ja titaaniumi korraga samsungi tüünerisse siis orig. kaart lõpetab tegevuse ja kanalid avanevad ainult titaaniumi pealt .kui tõmban titaaniumi välja töötab ntv+ normaalselt .
milllest selline konflikt ?
kui mul oleks 2 erineva paketi originaal kaarti näiteks ,kas siis peaks igale originaal kaardile oma tüüneri ostma ?
samas näit. titaanium>cyfra ja titaanium>tmb 2.6 saavad ilusti koos hakkama .
kaartide konflikt
Ei kas on ikka nii. Mul on olnud EMUs conaxi võtmed sees, tehakse koodivahetus, need vananevad ja jäävad ju ikka sisse, aga Pentaga(uuega) avab ikka? Muidugi on kaks erinevat kodeerimissüsteemi. Aga Samsa jookseb vahest lihtsalt kinni, restarti proovisid?
Mul on olnud isegi NTV+ originaal ja muidugi VIA2,5(sõbra oma kui see soojal maal käis)
ja Penta korraga, need küll konfliktis polnud!
Miks selline küsimus selles alajaotuses?
Mul on olnud isegi NTV+ originaal ja muidugi VIA2,5(sõbra oma kui see soojal maal käis)
ja Penta korraga, need küll konfliktis polnud!
Miks selline küsimus selles alajaotuses?
Viimati muutis tigekala, 22:04, 24 Okt 2004, muudetud 1 kord kokku.
sorry,krt minu viga .mul on hoopis samsung 9500 AX tüüner .KAS SEE MUUDAB MIDAGI ? Millist softi soovitate või on mõttekas tüünerit vahetada (AY OSTA JA SINNA MINGI MOODUL SISSE )kas mooduliga tüüner aeglasemaks ei muutu ?muidu pean ühe tüüneri ainult ntv jaoks jätmagi.
praegu minu samsal on peal :
loader version -703
main software version -133
hardware version -536
viacess version -1.1R486
vabandan veel kord
on kellegil mõtteid ? tänud ette
praegu minu samsal on peal :
loader version -703
main software version -133
hardware version -536
viacess version -1.1R486
vabandan veel kord

Kusjuures probleem täiesti olemas.Ka vanad samsad ei taha töötada korralikult kui sees näiteks kaks viaccess originaali 2.4 või 2.5 versiooniga või siis viaccess ja conax.Üks kipub teise ära blokeerima.Kui nendest üks näiteks NTV oma ,siis ei taha ka tulla enne update,mida kaartile sati kaudu saadetakse kuu kaupa muidu kui peab teise kaarti otsapidi välja pesast sikutama.Muide,ei aita tegelikult ka see kui üritada kasutada välist CI moodulit teise kaarti jaoks.Ka see variant on proovitud. Asi on ikka softis kinni ja nuta või naera. Vat siuksed lood 
