WWW.DIGITV.EE
WWW.DIGITV.EE
Alates sellest esmaspäevast on lehekülg avatud. Sisaldab infot Eesti digi-TV kohta ning uudiseid mujaltki.
link laiskadele http://www.digitv.ee
väga hea, et infot on seal rohkem kui teenusepakkujatel
väga hea, et infot on seal rohkem kui teenusepakkujatel
NOH KEEGI FÄNN HOIAB YLEVAL. MIS SEAL IKKA PYSIMA JÄÄDA. IGA PÄEV LEIAB NETIST UUDISE MIS SINNA YLESSE PANNA. 1 ASI KUI KAUA VIITSITAKSE AGA KUI NII SILMA PEALE VISKASIN SIIS LEIDUB SIIN ASJALIKUMAT INFOT KOOS SÕNASÕJAGADiCamilio kirjutas:Tundub päris asjalik. Loodame, et asi ka püsima jääb.

no kui delfis lugemas käia siis ei julge kedagi vaadata. krt teab mis trussikutes peidus ontigekala kirjutas:... ja arvatavasti enam 18 aastaseid tütarlapsi ei vaata kah...videomakk kirjutas:1 korra lugesin kuidas 18 aastane tytarlaps äkki avastas et ta polegi tydruk vaid poiss ja till ka taga. rohkem ei loe...
Samal teemal on igivana anekdoot, mis aga ei sobi siia...
- kanajuurikas
- Entusiast
- Postitusi: 303
- Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
Pigem on põhjus stuudiole lähemal.ice kirjutas: Aga räägi sina meile sellest! Ma küll ei näe, kuidas ühe ja sama kandesageduse juures suudaks analoog-transimissioon tekitada vähem mürasid ja moonutusi...
Digitaalülekandes kasutatakse kadudega pakkimist, mis tähendab seda, et algset signaali ei ole võimalik enam taastada. Kaod üritatakse teha seal, kus inimene neid võimalikult vähe märkab. Kui pakkimistihedust suurendatakse, saavad kaod järjest enam nähtavaks. Tulemuseks on see, et ühtlaselt muutuvad toonid on hambulised, järskude üleminekute ümbrused ja kiirete muutuste korral pilt ruuduline. Kõige lihtsam on seda märgata, kui vaadata, milline digitaalne müra on telekanali logo muutuval ümbrusel.
Kõige kurvem selle asja juures on see, et korraliku analoogsignaali olemasolul on sellist ruudulist ja hambulist pilti üsna tihti näha ka analooglevis. Need moonutused on aga iseloomulikud vaid digitaalse ülekande korral, analooglevis neid tekkida ei saa.